Haber

Başkan Altay: “Yeni Yatırımla Beysu’nun Kapasitesi 5 Buçuk Kat Artacak”

BAŞKAN ALTAY: “YENİ YATIRIMLA BEYSU’NUN KAPASİTESİ 5 BUÇUK KAT ARTACAK”

 

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Beyşehir’deki Beysu Tesisleri’nde incelemelerde bulundu. Mevcut fabrika üretimdeyken kapasite artırımına yönelik değerli bir yatırım başlattıklarını belirten Lider Altay, “32 bin metrekare arazi üzerine 18 bin metrekare kapalı alan inşa ediyoruz. Bu fabrika tamamlandığında mevcut kapasitemiz 5,5 kat artacak ve Beysu’yu Türkiye’nin en modern, en hijyenik tesislerinde üretmeye başlayacağız” dedi.


Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Beyşehir’deki Beysu Tesisleri’nde incelemelerde bulundu.

Beyşehir ilçesi Doğanbey Mahallesi’nde bulunan Beysu tesislerinde inceleme yaptıktan sonra değerlendirmelerde bulunan Lider Altay, mevcut fabrika üretime devam ederken hem talebin yoğunluğu hem de suyun bir maden olması nedeniyle bölgeye büyük bir yatırım yaptıklarını açıkladı. stratejik varlık.

Mevcut tesisin kapasitesinin artırılması için çalıştıklarını kaydeden Lider Altay, “32 bin metrekare arazi üzerine 18 bin metrekare kapalı alan inşa ediyoruz. Bu fabrika tamamlandığında mevcut kapasitemiz 5,5 kat artacak ve Beysu’yu Türkiye’nin en modern, en hijyenik tesislerinde üretmeye başlayacağız. Konya’nın önemli markalarından Beysu, bundan sonra inşallah bölgemizin önemli markalarından biri haline gelecektir. “Doğanbey’imize, Beyşehir’imize, Konya’mıza hayırlı olsun” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-germencik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu