Haber

Canik Polisinden Zincir Marketlere Denetim

Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede faaliyet gösteren zincir marketlerde denetimlerini sürdürüyor.

Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede faaliyet gösteren zincir marketlerde denetimlerini sürdürüyor. Zincir marketlerdeki tüm çalışmaları vatandaşların mağduriyet yaşamaması adına tek tek inceleyen Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, departman ve vaka fiyatlandırması, son kullanma tarihi, işin ağırlığı ve hijyen kontrollerini yapıyor.

Zincir Piyasalar Kontrol Altında

Vatandaşların dini ortamlarda alışveriş yapabilmeleri için ilçede faaliyet gösteren zincir marketleri sıkı bir şekilde kontrol eden Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, reyonlarda sergilenen eserleri tek tek inceliyor. Zincir marketlerde denetimlerini titizlikle yürüten Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, reyon ve kasa fiyatları ile iş ağırlıklarının denetimlerini gerçekleştiriyor.

Eski Eserlerin Satışına Geçiş Yok

Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede faaliyet gösteren zincir marketlerde hijyen ve son kullanma tarihi kontrollerini sürdürüyor. Vatandaşların sağlıklı bir şekilde alışveriş yapabilmeleri için hijyen ve son kullanma tarihi kontrollerini büyük bir hassasiyetle gerçekleştiren Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşlardan gelen bildirimleri anında değerlendiriyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu