Teknoloji

Platform mcaera oyunu Paperman: Adventure Delivered duyuruldu

 
Yayıncı Mindscape ve geliştirici Secret Item Games, Eylül ayında piyasaya sürülecek olan 3D platform macera oyunu Paperman: Adventure Delivered’ı duyurdu. Oyun PC için PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden yayınlanacak. Oyunun çıkış gününde PlayStation 5 ve Switch için fiziksel bir sürüm de mevcut olacak.
 
Renkli sanat tarzı ile platform oyunu
 
 
3D platform oyunu Paperman: Adventure Delivered’da oyuncular olarak kayıp postayı bulmaya ve açgözlü ejderhayı yenmeye çalışacağız. Renkli bir dünyayı keşfedeceğimiz oyunda dört farklı posta taşıyıcısından biri olarak oynayacağız. Her postacının kendine özgü yetenekleri olacak ve yeni yeteneklerin kilidini açmak için karakterleri değiştirebileceğiz.
 
Oyunda bir postacı gazeteci , harfleri mermi olarak atabilir ve kısa molalara ışınlanabilir. başka bir karakter İfade etmeken hızlı karakter olarak karşımıza çıkıyor ve bu karakter acil teslimatlarla ilgileniyor.
 
kaygan İsimli karakter de tüyü ile havada süzülüyor ve yüksek platformlara hatasız ulaşabiliyor. Takımın son üyesi. carl Öte yandan güçlü bir postacı olarak karşımıza çıkıyor. En ağır paketleri büyük bir özenle teslim etmekte usta.
 
Paperman: Adventure Delivered duyuru fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu