Haber

AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan’dan Kızılay Başkanı Kınık’a: “Sadece İşinize Odaklanın”

AKP Küme Başkanvekili Bülent Turan, Kızılay Lideri Kerem Kınık’a, “Allah aşkına ‘Sahancım’ nedir, ‘kirletmek’ nedir? Bu nasıl bir üsluptur? Recep İvedik tipiyle polemik mi yaparsınız?” diye sordu. sen şimdi işine odaklan” diye seslendi.

Kızılay’ın iştiraki olan Kızılay’ın ‘çadır satışı’ konusunda Kızılay Başkanı Kerem Kınık’ın sanatçı Şahan Gökbakar ile yaptığı tartışma devam ediyor. Kınık’ın son sosyal medya paylaşımı AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın tepkisini çekti.

Kınık yaptığı paylaşımda, “Marmaris’te birbirimize bulaşmadan deprem kuşağında yaşamaya başlamamız ne kadar güzel. Ama bu açıklamanız beni cevap vermeye mecbur etti. Murat Ağırel’in yazısına cevabım aşağıda. Bu arada davetimiz devam ediyor depremzedelerimize hep birlikte hizmet edelim.Hem devletimiz hem de gönüllülerimiz.Çok çabuk sahaya çıktı ve ilk başta duyduğunuz hiçbir endişeniz yok artık merak etmeyin.”

Turan, Twitter hesabından Kınık’ın bugün yaptığı paylaşımı alıntılayarak şu tepkiyi paylaştı:

“Allah aşkına ‘iznim’ nedir, ‘kirletmek’ nedir? Bu nasıl bir üsluptur? Açıklama yapılacaksa avukatınız/basın danışmanınız açıklama yapsın! Sizin göreviniz bu kadar polemik mi? Recep İvedik’in tipografisi mi? Sadece işine odaklan!”

haber-kursunlu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu