Haber

Yenişehir Belediyesi Hatay’da çevre temizlik çalışmalarına destek veriyor

Depremin yaralarını sarmak için seferber olan Mersin Yenişehir Belediyesi, hem Mersin’e gelen vatandaşlara hem de depremin olduğu bölgedeki vatandaşlara ihtiyaç malzemesi temin ederken, bölgedeki temizlik çalışmalarına da takviye yapıyor.

Hatay’ın Samandağ ilçesine 2 çöp toplama kamyonu ve temizlik ekibi gönderen Yenişehir Belediyesi, ilçedeki temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Yenişehir Belediyesi, deprem bölgesinde yaşanan aksaklıkları en aza indirmek ve vatandaşların sağlığını korumak için ekipleriyle çevre temizliği çalışmalarını güçlendiriyor. Bölgedeki salgın ve hastalık riskine karşı önlem alan Yenişehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Samandağ’da yoğun mesai harcıyor.
İlçede devam eden temizlik çalışmalarını sosyal medya hesaplarından paylaşarak dayanışmaya dikkat çeken Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, “Temizlik ekiplerimiz ve çöp toplama araçlarımızla Hatay Samandağ’dayız.

Büyük bölümü depremden etkilenen Samandağ Belediyesi ile dayanışma içindeyiz. Bölgedeki vatandaşlarımızın menfaati için özveriyle çalışan Yenişehir emekçilerine hayırlı olmasını diliyorum.” terimleri kullandı.
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haber-pazarcik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu