Haber

Hollywood Vampires, İstanbul konserinin gelirini depremzedelere bağışlayacak

İstanbul2019 yılında müzikseverlerle buluşacak olan Hollywood Vampires grubu.

Grup üyelerinden Alice Cooper ve Joe Perry, “10 Haziran’da İstanbul Life Park’a geliyoruz. Aynı zamanda 10 Haziran akşamı İstanbul’da büyük depremlere mal olan yıkıcı depremlerin etkisini azaltmak için tören yapacağız. birçok masum insanın hayatını kurtarmak ve ihtiyaç duyulan yardımların toplanmasına katkıda bulunmak için konserin tüm gelirini DEC’in (Afetler Acil Durum Komitesi) deprem yardım fonuna bağışladık.

Tıbbi bakım, barınma, gıda, su, battaniye ve ısıtma dahil olmak üzere acil yardım sağlayan ilk müdahale ekipleri arasında yer alan DEC, 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından başlattığı bağış kampanyasını sürdürüyor.

2015 yılında çıkardıkları ilk albümleriyle Billboard 200 listesinde ilk 50’ye giren grup, ‘Hollywood Vampires Live Tour’un İstanbul ayağında hayranlarına unutulmaz bir müzik ziyafeti vermeye hazırlanıyor.

Grubun ‘Kahramanlar’, ‘Şimdi Kim Gülüyor’, ‘Bütün Lotta Aşk’, ‘Ölü Sarhoş Arkadaşlarım’ gibi sevilen hitleri seslendireceği gece, Ogün Sanlısoy’un performansıyla başlayacak.

Kaynak: Dergi / Güncel

haberkaracasu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu